درب اتوماتیک

درب اتوماتیک در تبریز
درب اتوماتیک

فروش و نصب درب اتوماتیک

گروه فنی و مهندسی Tak Ev با دريافت نمايندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و توليد کنندگان معتبر انواع اپراتور درب اتوماتیک در زمينه دربهاي اتوماتيک پارکينگي، دربهاي اتوماتيک شيشه اي و دربهاي اتوماتيک ريلي، نسبت به تامين قطعات اصل با قيمت بسيار مناسب و کيفيت بالا تلاش مي کند و با کادر بسيار مجرب اقدام به نصب و راه اندازي و پشتيباني انواع اپراتور کنترل کننده درب اتوماتيک در تبريز و استان آذربايجان شرقي مي نمايد.

درب اتوماتیک یا خودکار به درب هايي گفته مي‌شود که باز و بسته‌شدن در آن‌ها به صورت خودکار انجام مي‌گيرد و نيازي به دخالت انسان نيست.
از مزاياي استفاده از اين درها آسان‌تر شدن ورود و خروج افراد (به‌ويژه براي افراد ناتوان، مسن و معلول) است. همچنين با استفاده از آن‌ها در مکان‌هاي پر رفت‌ و آمد مي‌توان تا حد زیادی در مصرف انرژي صرفه‌جويي کرد. معمولاً مي‌توان سرعت باز و بسته شدن اين درها را با توجه به نياز محل، آمد و شد، فصل سال يا ساعت‌هاي شبانه‌روز تنظيم کرد

درب اتوماتيک گيربکسي
پرکاربردترين نوع درهاي اتوماتيک درهاي گيربکسي است که ساختمان ساده‌اي دارند و قيمت آن‌ها نيز نسبتاً پايين‌تر است.
موتور کوچکي در داخل جک به کار گرفته شده است که نيروي خود را به يک گيربکس انتقال داده که با افزايش قدرت دوران ، جک را به گردش در مي آورد و در نهايت شفت جک با سرعت استاندارد به عقب جلو حرکت ميکند.

از جمله مزاياي اين سيستم ، کوچک بودن اندازه تابلو فرمان و مستقل بودن قسمت مکانيکي و الکترونيکي ، برنامه ريزي عالي ، انعطاف پذيري دستگاه با محيط نصب ، احتياج به سرويس بسيار کم در حد سالي يک يا دوبار و معايب اين سيستم عبارتند از : استهلاک بيشر نسبت به سيستم هاي هيدروليکي به دليل کارکرد چرخ دنده و گيربکس در جک ، قدرت محدود و اسيب پذيري سيستم در مقابل فشار ، بيش از حد است .
درهاي گيربکسي ممکن است ريلي، لولايي، زيرسقفي چندتکه، زيرسقفي يک‌تکه، کرکره‌اي يا شيشه‌اي باشند.

درب اتوماتيک هيدروليکي
براي باز و بسته کردن خودکار درب هاي سنگين و بزرگ معمولاً از درهاي هيدروليک استفاده مي‌شود که در آن‌ها از فشار روغن حاصل از جک‌هاي هيدروليکي براي باز و بسته کردن در استفاده مي‌کنند.
از جمله مزاياي اين سيستم مي توان به قدرت بسيار بالاي جکهاي هيدروليکي ، توانايي کار کرد آن و استهلاک بسيار پايين اشاره کرد که در درب هاي سنگين کاربرد دارد و همچنين تردد دربهاي هيدروليکي را مي توان به نا محدود ارتقاء داد و از جمله معايب سيستم گران بودن ، احتياج به سرويس و نگهداري فصلي اشاره کرد.

کلنیک ساختمانی  Takev: درب اتوماتیک در تبریز

مطالب مرتبط