سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی

دیوارپوش های سنگ مصنوعی

کلینیک ساختمانی TakEv: فروش و نصب انواع سنگ مصنوعی در تبریز

سنگ مصنوعی ، نسل جدیدی از دیوارپوش های تزئینی بوده که مورد استقبال بی نظیر طراحان دکوراسیون داخلی در ایران وخارج از ایران قرار گرفته است . سنگ مصنوعی محصول در مقایسه با سنگ مرمر طبیعی ، سبک ، مقاوم و ارزان قیمت بوده ودر برابر ترکیبات شیمیایی از قبیل سولفوردی اکسید که باعث تخریب سنگ مرمر می گردد بسیار مقاوم می باشد . استحکام ، زیبایی ، تنوع رنگ و عایق انرژی بودن سنگ مصنوعی پارامترهای مهم در انتخاب یک دیوارپوش مناسب می باشد . دیوار پوش های سنگ مصنوعی این شرکت به دلیل رعایت اصول صحیح وبهینه ساخت در کلیک های تعبیه شده در محل اتصال ، باعث ایجاد سهولت در زمان نصب می شود ، همچنین این دیوارپوش ها تو پر بوده وبه علت نفوذ پذیری بالای خود موجب آب بندی سطح شده وباعث کاهش انتقال حرارت ، نفوذ برودت و انرژی صوتی می گردد لذا می تواند جایگزین خوبی برای دیوارپوش های تو خالی ، MDF ، کامپوزیت های چوب پلاست و سنگ مرمر گردد . به علاوه کژراهی رنگی ( chromatism ) که در مورد سنگ مرمر ایجاد میشود در استفاده از این محصول رفع می گردد . نصب دیوارپوش ها بسیار آسان بوده و در طی بازه زمانی کوتاهی با صرفه جویی در نیروی انسانی صورت می پذیرد . استفاده از دیوارپوش های سنگ مصنوعی در فضای داخلی سالن پذیرایی ، دیوار پشت تلویزیون ، بالکن ، اتاق خواب ، لابی آپارتمان ها ، سالن اجتماعات ، اتاق های کنفرانس ، مساجد ، مدارس و دانشگاها ، کتابخانه ها ، سالن های ورزشی و استخرها ، فروشگاه ها ، گالری ها، نمایشگاه ها ، ادارات و دفاتر اداری ، مراکز خرید و تفریحی ، مطب ها ، ایستگاه مترو و قطار ، رستوران ها ، فرودگاه ها و هتل ها ، ظاهر زیبا ، لوکس و مدرن به آنها می بخشد . دارا بودن سطوح براق و بهداشتی که قابلیت نظافت سریع و آسان را مهیا میسازد ومقاومت بالای این محصول در برابر رطوبت ، آن را به انتخاب برتر جهت پوشش دیوار بیمارستان ها ، آزمایشگا ها ، مطب ها ، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی ، داروخانه ها ، سالن های آرایشی ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ،  آشپزخانه ها ، حمام و دستشویی ها تبدیل نموده است.

 

جهت مشاهده کاتالوگ سنگ مصنوعی لطفا به بخش کاتالوگ محصولات مراجعه فرمایید.

 

جهت مشاهده پروژه های انجام شده دیوار پوش سنگ مصنوعی لطفا به بخش نمونه پروژه ها مراجعه فرمایید.

 

قرنیز های پارکتی سنگ مصنوعی :

قرنیز های این شرکت در چندین رنگ متنوع و با خاصیت آب بندی نمودن و محافظت از نازک کاری در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه عرضه گردیده و در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی بکار می روند .

ابزار آلات سنگ مصنوعی :

ابزارهای تکمیلی تولید شده شامل نبشی ، اسکوتی ( گوشه ) می باشد که مکمل مجموعه ی دیوار پوش سنگ مصنوعی و قرنیزهای مورد استفاده در صنعت امروزی دکوراسیون داخلی است.

 

کلینیک ساختمانی TakEv: فروش و نصب انواع سنگ مصنوعی در تبریز

 

مطالب مرتبط