درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تبریز
درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

درجه بالایی از آسایش که با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تأمین می شود، نه تنها شما را قادر می سازد که محل عبور وسیع و باز و گشوده ای داشته باشید بلکه همچنین تضمین می نماید که درب ها همیشه به طور قابل اطمینانی بسته می باشند و درب هایی که به طور اتوماتیک و به راحتی و بدون نیاز به کوچک ترین تماسی باز می شوند زندگی روزمره ما را مقداری آسان تر می سازند و همچنین بسته شدن اتوماتیک درب ها بدون هیچ زحمت نیز احساس رفاه و امنیت را ایجاد می کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ( اسلایدی ) به واسطه اثر خلاقیت و جذابیت خود برای خود وجه تمایز قائل می شوند. درب های اتوماتیک اسلایدی از عهده تمامی نیازمندی های وابسته به معماری ساختمان بر می آید نه تنها در خصوص سایز و طراحی بلکه هم چنین در جاهایی که طرز کار و کارایی اهمیت دارد . سیستم اتوماتیک به فراخور مدل به همراه دامنه وسیعی از حق انتخاب ( اختیارات سفارش ) می باشد برای مثال: بخش کنترل وایرلس که امکان فعال کردن چندین درب را ایجاد می کند.و یا کلید که جهت برنامه ریزی تنظیمات منحصر به فرد و وابسته به کالا مورد استفاده قرار می گیرد. و یا پوشش امنیتی که ترکیب شده با سیستم حساس درب به جهت اینکه از هر برخورد و تماس با لت های درب اتوماتیک کشویی جلوگیری کند. و نیز بخش محرکه که مناسب می باشد برای موتوری کردن لت های ساخته شده از استیل، چوب یا مواد ترکیبی پروفیل های مختلف آلومینیومی امکان طراحی کردن مستقلی از قسمت پنجره بالایی در را ایجاد می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی برای محل های عبور تنگ و کم عرض

درب اتوماتیک شیشه ای که تنها به کناره سمت چپ یا فقط به کناره سمت راست باز می شود، بیشترین آسایش را به طور شایان تقدیر و بدون نیاز به کوچکترین تماسی حتی برای فضاهای خالی کم را ارائه می کند.

درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی برای کاربرد های فراگیر

دو لت که برای باز شدن درب به صورت کشویی به دو سمت مخالف هم حرکت می کنند یک جریان عبور بهینه ای تضمین می کند حتی در حالت هایی که تردد بالا ( نا محدود ) داریم. سیستم حس گری که در داخل محفظه پشتیبانی سیستم به طور کاملأ ایمن نصب و محافظت شده است حرکت های عبور و مروری افراد را ردیابی می کند.

کلنیک ساختمانی Takev: درب اتوماتيک شیشه ای تبريز

مطالب مرتبط