کرکره برقی

کرکره برقی تبریز
کرکره برقی

فروش و نصب کرکره برقی

گروه فنی و مهندسی Tak Ev با دريافت نمايندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و توليد کنندگان معتبر انواع اپراتور درب اتوماتيک در زمينه کرکره برقی در تبريز و کرکره اتوماتيک در تبريز نسبت به تامين قطعات اصل با قيمت بسيار مناسب و کيفيت بالا تلاش مي کند و با کادر بسيار مجرب اقدام به نصب و راه اندازي و پشتيباني انواع کرکره برقی در تبریز و استان آذربايجان شرقي مي نمايد.

درب هاي اتوماتيک کرکره ای هم به صرفه و اقتصادي هم بسيار مستحکم هستند که اين خصوصيات آن ها را يکي از پرطرفدار ترين انواع درب هاي صنعتي در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب هاي اتوماتيک کرکره ای به طور منحصر به فردي سازمان دهي شده تا به خوبي با احتياجات مشتري وفق داده شوند و مي توانند به صورت دستي يا اتوماتيک عمل کنند.

باز و بسته شدن سريع کرکره برقی يک ورودي و محل عبور سيال و رواني را ايجاد مي کند. فضاي کمي را اشغال مي کند و مي تواند طوري نصب شود که رول جمع شده در بالاي درب کرکره اي بسته به نياز و خواست مشتري به سمت بيرون يا داخل ساختمان جمع شود. درب هاي اتوماتيک کرکره اي در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره هاي ساختماني در برابر شرايط آب و هوايي محافظت مي کند.

کرکره برقی ضد سرقت مي باشند و بيشترين آسايش و امنيت را براي درب و پنجره هاي ساختماني فراهم مي کند. يک درب کرکره اي اتوماتيک به صورت تحت الحفظي مثل يک ديوار پولادين غير قابل نفوذ است.اين محصول از ترکيب زيبايي و استحکام ساخته شده است تا ايجاد مقاومت بهينه اي در برابر طوفان و شرايط بد آب و هوايي و شرايط بدي چون آتش سوزي و نيز ايجاد امنيت بالايي در برابر سارقان را تضمين کند.

به طور کلي مي توان گقت تمام عملکرد هاي درب هاي اتوماتيک کرکره اي جهت محافظت از فضاي دروني در برابر شرايط بد محيط بيرون است. اين درب ها همانند مرز بين محيط داخل ساختمان شما با محيط بيرون است.

از درب هاي کرکره اي در ورودي مغازه ها و فروشگاه ها و خانه ها، حيات خلوت ها، گيشه ها و دکه ها پارکينگ ها و گاراژ ها، کارخانه ها و کارگاه ها تعميرگاه ها و مخفي گاه ها و پناه گاه ها نيز استفاده مي کنند.

هزينه تعمير و نگهداري درب هاي کرکره اي پايين است. بدنه درب کرکره اي از هم بند شدن تيغه هاي باريک مسطح ساخته شده است که اين تخته ها ي باريک عموماً از جنس آلومينيوم هستند که در دامنه وسيعي از رنگ ها موجود مي باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسيب ديد مي توان هر کدام از تخته هاي باريک سازنده بدنه درب کرکره اي را به طور جداگانه تعويض کرد.

باز و بسته شدن درب به صورت عمودي باعث مي شود که هم در مواردي که فضاي بيرون درب از برف و يخ در زمستان پوشيده شده است و يا در مواردي مانند وقتي که حجم زيادي از وسايل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است و به طور کلي وجود موانع جه موانع بيروني و جه موانع دروني نتواند عملکرد درب را مختل کند و نيز موجب مي شود که درب فضاي کمتري را براي انجام عمل بازو بسته شدن اشغال کند.

در حين قطع برق هم مي تواند به صورت دستي عمل کند. درب هاي کرکره اي اتوماتيک از انعطاف پذيري بيشتري برخوردار است. کليد ها مي توانند با استفاده از ريموت کنترل وايرلس عمل کنند.

کلنیک ساختمانی Takev: کرکره برقی در تبریز و کرکره اتوماتیک در تبریز

مطالب مرتبط